Agenda

Seizoen 2020 – 2021

In verband met corona zijn alle geplande wedstrijden in het 4e kwartaal van 2020 geannuleerd.
Activiteiten in 2020 gaan zoveel mogelijk door, rekening houdend met de vigerende coronaregels vanuit het RIVM, NOC-NSF en de KNGU.

De wedstrijden en activiteiten in 2021 zoals deze nu gepland staan, zijn allen onder voorbehoud.

ActiviteitWieNiveauDatumLocatie / Organisatie
SinterklaasweekRecreatie2-12 t/m 7-12Alle groepen
NieuwjaarsdiscoAlle groepen09-01gymzaal van Beethovenlaan
5e OZAKAcro Selectie 09-01 en 19-01GV Delta Sport, Zierikzee
Districtswedstrijd Jeugd-2 t/m SeniorTurnen Selectie A4e Divisie09-01 en 10-01Sporthal Overbosch, Den Haag
Plaatsingswedstrijd 1 C/D/EAcro Selectie A&BC/D/E16-1Organisatie De Lier, Naaldwijk
TumblingmiddagRecreatie16-1gymzaal van Beethovenlaan
Districtswedstrijd Instap t/m Pupil-2Turnen Selectie AN216-01 en 17-01Turnhal Sloten
Districtswedstrijd Instap en Jeugd-1Turnen Selectie AN316-01 en 17-01Turnhal Sloten
Districtswedstrijd Jeugd-2 t/m SeniorTurnen Selectie A2e Divisie16-01 en 17-01Turnhal Sloten
Districtswedstrijd SeniorTurnen Selectie A3e Divisie16-01 en 17-01Turnhal Sloten
Districtswedstrijd Pupil-1 en Pupil-2Turnen Selectie AN306-02 en 07-02Sporthal Overbosch, Den Haag
Districtswedstrijd Jeugd-1Turnen Selectie AN406-02 en 07-02Sporthal Overbosch, Den Haag
Districtswedstrijd Jeugd-2 en JuniorTurnen Selectie A3e Divisie06-02 en 07-02Sporthal Overbosch, Den Haag
Onderlinge Wedstrijden Recreatie13-02 en/of 14-02
Plaatsingswedstrijd 2 C/D/EAcro Selectie A&BC/D/E13-02Hellevoetsluis
Jantje Beton CollecteAlle groepen08-03 t/m 13-03
Plaatsingswedstrijd 3 C/D/EAcro Selectie A&BC/D/E20-03 t/m 21-03sv DOTO, Sporthal de Zijde Bergschenhoek
Turn & FundagRecreatie maart of april 2021 Moerkapelle
Districtsfinale (na plaatsing) Pupil-1 en Pupil-2Turnen Selectie AN327-03Sporthal Overbosch, Den Haag
PaasmiddagRecreatie27-03gymzaal van Beethovenlaan
Districtsfinale (na plaatsing) Jeugd-1Turnen Selectie AN427-03Sporthal Overbosch, Den Haag
Districtsfinale (na plaatsing) Jeugd-2 t/m SeniorTurnen Selectie A3e Divisie27-03Sporthal Overbosch, Den Haag
Rayon ZHN Instap, Pupil-1, Pupil-2, Jeugd-1Turnen Selectie AD210-04 en 11-04Sporthal Overbosch, Den Haag
1e halve finale C (na plaatsing)Acro Selectie A&BC24-04's Hertogenbosch
2e halve finale C (na plaatsing) Acro Selectie A&BC25-04's Hertogenbosch
1e halve finale D/E (na plaatsing)Acro Selectie A&BD/E15-05Oss
2e halve finale D/E (na plaatsing) Acro Selectie A&BD/E16-05Oss
Rayon ZHN Jeugd-2 t/m SeniorTurnen Selectie B5e & 6e Divisie15-05 en 16-05Sporthal Overbosch, Den Haag
TumblingmiddagRecreatie29-05gymzaal van Beethovenlaan
Finale D/E Acro Selectie A&BD/E5-06Oss
Districtsfinale (na plaatsing) Jeugd-2 t/m SeniorTurnen Selectie A4e Divisie12-06Sporthal Overbosch, Den Haag
Districtsfinale (na plaatsing) InstapTurnen Selectie AN319-06Sporthal Overbosch, Den Haag
DG The Finals Bondskampioenschap C/B (na plaatsing)Acro Selectie A&BC/B26-06Ahoy Rotterdam
DEMO DagAlle groepenn.t.b. Parkzoomhal
KNGU ZomerkampRecreatien.t.b.
NGV VrijwilligersdagNGV Vrijwilligersn.t.b.